O nás

SWIMMPOWER Prague je klub založený v roce 2012 čtyřčlennou skupinkou bývalých - povětšinou profi plavců, kteří se rozhodli pokračovat v závodění i na starší(é) kolena. Vedle radosti z plavání chceme rozvířit tak trochu stojaté vody masters, udělat pár dobrých výsledků a rekordů, ale hlavně se prosadit na velkých akcích jako je Mistrovství Světa nebo Evropy Masters nejenom individuálně, ale především v štafetách.  

Ačkoliv nejsme  původem z Prahy, stala se nám matička Praha domovem a aktuálně trénujeme na Brumlovce a tak různě (v létě Podolí). Aktuálně máme 6 masters mužů a 1 masters dámu a občas si půjčíme na hostování nějakého Mistra!

Mezi největšími kolektivními úspěchy je světový rekord a zlatá medaile v polohové štafetě z ME Londýna z 2016, zlato a bronz z MS Montrealu 2014 v polohové štafetě mix, respektive v polohové štafetě kraul; bronz z pánské polohové štafety na MS v Riccione 2012 a bronz kombinované kraulařské štafety na ME v Eindhovenu 2013. Individuálně s námi plavou světový rekordman a mnohonásobný mistr všeho Vlad Bragin a velmistr Petr Gregor. Pod vlajkou klubu ovládly Mistrovství světa i Lenka Jarošová a Pavlína Švadlenková. K tomu mnoho českých rekordů a top ten světových výkonů :).

Doufejme, že nám vydrží zdraví, nevzbouří se rodiny a partnerky, nezkrachují firmy a nepoleví vůle. Přáním do budoucna je konečně brát zlato z Mistrovství světa a co víc - vydržet u plavání co nejdéle ve zdraví a dobré náladě. A třeba někdy bude více času na trénování dětí a mládeže...

Na viděnou v bazénu!

Plavci Swimmpower

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Diplomy

Tato fotogalerie je prázdná.